אימוני שחייה לשמירה על הגיזרה

שחייה היא דרך מצוינת לשמור על כושר. זהו אימון גוף מלא שיכול לעזור בירידה במשקל ובבניית שרירים. שחייה היא צורת פעילות גופנית מצוינת עבור אנשים הסובלים מבעיות מפרקים או גב. זה גם עוזר לחזק את הליבה שלך, לשפר את שיווי המשקל שלך ולשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך.  זוהי גם צורה מצוינת של פעילות גופנית עבור אלה בהריון או שעברו ניתוח לאחרונה, כי זה לא מפעיל שום לחץ על המפרקים כמו תרגילים אחרים.  זה בונה שרירים ומשפר את בריאות הלב וכלי הדם. זהו גם תרגיל בעל השפעה נמוכה שיכול להיעשות על ידי אנשים מכל הגילאים, הגדלים והיכולות.

 שחייה לבניית שרירים:

שחייה יכולה לבנות שרירים בפלג הגוף העליון, בזרועות, בחזה, בגב ובכתפיים. זה מספק אימון טוב לכל הגוף מכיוון שהוא מעסיק את כל קבוצות השרירים העיקריות בבת אחת. זה הופך אותו לצורה מצוינת של אימון משקולות עבור אלה שמנסים לרדת במשקל או לשפר את השרירים שלהם.

 שחייה כקרדיו:

שחייה היא גם צורה מצוינת של אימון אירובי מכיוון שהיא שורפת קלוריות במהירות. אדם השוקל 150 קילו ישרוף כ-300 קלוריות לשעה בזמן שחיה בעצימות מתונה במסלול באורך 25 מטר בריכה. זה יותר מריצה במהירות של 10 מייל לשעה או רכיבה על אופניים במהירות של 12 מייל לשעה באותו מסלול!

שחייה היא דרך מצוינת לשמור על כושר מכיוון שזו תרגיל בעל השפעה נמוכה שיכול להיעשות על ידי אנשים בכל גיל ובכל רמת כושר. שחייה משתמשת בכל קבוצות השרירים העיקריות, מה שאומר שתשרוף יותר קלוריות ממה שהיית עושה בהליכון או באופניים נייחים. לשחיינים יש גם פחות סיכון לפציעה מכיוון שהם לא מפעילים לחץ רק על חלק אחד של הגוף כמו שרצים עושים עם הרגליים. חשוב לזכור ששחייה לא אמורה להחליף צורות פעילות גופנית אחרות, אבל היא יכולה להיות תוספת מצוינת לשגרה שלך אם אתה מחפש משהו שונה ובעל השפעה נמוכה. אז צאו לשם ושחו! אם אתם מחפשים דרך חדשה להישאר בכושר, שקול לשחות. שחייה היא דרך מצוינת לשרוף קלוריות ולבנות שרירים.

היתרונות של שחייה כוללים:

– יש לו השפעה נמוכה על המפרקים שלך כך שזה לא יחמיר את הפציעות הקיימות.

– זה מספק אימון גוף מלא.

– שחייה היא אימון קרדיווסקולרי מצוין מכיוון שהוא מפעיל את הידיים, הרגליים והליבה בו זמנית.

– אתה יכול לעשות את זה בנוחות של הבית שלך או בחדר הכושר.

שחייה היא דרך מצוינת לשמור על כושר. זהו אימון אירובי, מה שאומר שהוא יכול להגביר את קצב הלב שלך ולשפר את קיבולת הריאות שלך. זה גם מפעיל את השרירים בזרועות, ברגליים ובגב. יש להתאים לכם תכנית אימוני שחייה. לדוגמה, אם אינך רגיל לשחות או שיש לך בעיות בריאותיות כלשהן, ייתכן שתרצה להתחיל בפעילות גופנית עדינה כמו חימום או כמה הקפות של שחיית חזה לפני שתתגבר בהדרגה למשיכות ומרחקים אחרים. אם אתה מנוסה יותר אז נסה אימון אינטרוולים, שבו אתה מחליף תקופות של פעילות בעצימות גבוהה עם פעילות בעצימות נמוכה להתאוששות. שחייה היא צורה מצוינת של פעילות גופנית עבור אנשים בכל הגילאים ורמות הכושר. זוהי צורה מצוינת של אירובי, שורף קלוריות ומחזק את השרירים שלך. שחייה גם תשפר את הסיבולת שלך ותגרום לך להרגיש יותר אנרגיה.

זהו ספורט בעל השפעה נמוכה מה שאומר שהוא עדין יותר למפרקים כך שהוא לא יגרום נזק לגוף שלך לאורך זמן. יש לזה גם יתרון נוסף שהוא די חברתי מכיוון שאנשים רבים אוהבים לשחות עם חברים או בקבוצות בבריכה או בחוף. ישנם יתרונות רבים לשחייה וזו יכולה להיות דרך מצוינת לשמור על כושר אם אינך מתלהב מצורות אחרות של פעילות גופנית כמו ריצה או רכיבה על אופניים.

אימוני שחייה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר